Продукція > KEMET > T530X337M010AHE005
T530X337M010AHE005
T530X337M010AHE005 KEMET
KEM_T2076_T52X-530-1104134.pdf
Виробник: KEMET
Tantalum Capacitors - Polymer SMD 10V 330uF 20% ESR=5mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук