Продукція > KEMET > T530X477M006AHE005
T530X477M006AHE005
T530X477M006AHE005 KEMET
KEM_T2076_T52X-530-1104134.pdf
Виробник: KEMET
Tantalum Capacitors - Polymer SMD 6.3V 470uF 20% ESR=5mOhms
Написати відгук