T5323-16M CTS-Frequency Controls
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: XTAL OSC XO 16.0000MHZ HCMOS SMD
Packaging: Bulk
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCMOS
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Frequency Stability: ±75ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 16mA
Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm)
Part Status: Obsolete
Frequency: 16 MHz
Base Resonator: Crystal
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 16.0000MHZ HCMOS SMD, Packaging: Bulk, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCMOS, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Frequency Stability: ±75ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 16mA, Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm), Part Status: Obsolete, Frequency: 16 MHz, Base Resonator: Crystal.