Продукція > KEMET > T540D227K010CH6510
T540D227K010CH6510
T540D227K010CH6510 KEMET
Виробник: KEMET
Description: 220.UF 10.0V
Tolerance: ±10%
Features: High Reliability
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: COTS
ESR (Equivalent Series Resistance): 25mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: D
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 10 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 220.UF 10.0V, Tolerance: ±10%, Features: High Reliability, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: COTS, ESR (Equivalent Series Resistance): 25mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: D, Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 10 V.