Продукція > KEMET > T550B127K050BH
T550B127K050BH
T550B127K050BH KEMET
KEM_T2059_T550.pdf
Виробник: KEMET
Tantalum Capacitors - Polymer 50V 120uF 10% ESR=90mOhms
Написати відгук