Продукція > KEMET > T550B337K035AH
T550B337K035AH
T550B337K035AH KEMET
KEM_T2059_T550-3316684.pdf
Виробник: KEMET
Tantalum Capacitors - Polymer 35V 330uF 10% ESR=180mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук