Продукція > KEMET > T550B337K035AH0100
T550B337K035AH0100
T550B337K035AH0100 KEMET
KEM_T2059_T550-3316684.pdf
Виробник: KEMET
Tantalum Capacitors - Polymer 35VDC 330uF 10% ESR=180mOhms
Написати відгук