Продукція > KEMET > T551B107K060AT
T551B107K060AT
T551B107K060AT KEMET
KEM_T2072_T551.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP TANT POLY 100UF 60V AXIAL
Packaging: Tray
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: Axial, Can
Size / Dimension: 0.312" Dia x 0.641" L (7.92mm x 16.28mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hermetically Sealed
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 100mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: B
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 60 V
на замовлення 22 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 100UF 60V AXIAL, Packaging: Tray, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: Axial, Can, Size / Dimension: 0.312" Dia x 0.641" L (7.92mm x 16.28mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hermetically Sealed, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 100mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Manufacturer Size Code: B, Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 60 V.