Продукція > VISHAY / SPRAGUE > T58A0107M6R3C0200
T58A0107M6R3C0200
T58A0107M6R3C0200 Vishay / Sprague
Виробник: Vishay / Sprague
Tantalum Capacitors - Polymer T58 3216-10 100MuF 0.2 6.3V 7" reel 200kHz ESR
на замовлення 2515 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук