Продукція > KEMET > T591B157M006ATE0707280
T591B157M006ATE0707280
T591B157M006ATE0707280 KEMET
KEM_T2073_T59X-3316825.pdf
Виробник: KEMET
Tantalum Capacitors - Polymer 6.3V 150uF 1311 20% ESR=280mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук