Продукція > KEMET > T598B107M006AHS055
T598B107M006AHS055
T598B107M006AHS055 KEMET
KEM_T2072_T551
Виробник: KEMET
Description: CAP TANT POLY 100UF 6.3V 1411
Tolerance: ±20%
Features: Automotive
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 55mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 100UF 6.3V 1411, Tolerance: ±20%, Features: Automotive, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1411 (3528 Metric), Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 55mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: B, Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.