Продукція > KEMET > T598D227M006ATE040
T598D227M006ATE040
T598D227M006ATE040 KEMET
KEM_T2073_T59X-3316825.pdf
Виробник: KEMET
Tantalum Capacitors - Polymer 6 VDC 220uF 7343 20% ESR=40mOhms
на замовлення 134 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук