T5D01250M4
T5D01250M4 HellermannTyton
T5D_Series_Dwg.pdf
Виробник: HellermannTyton
Description: CBL CLIP P-TYPE BLACK FASTENER
Packaging: Bulk
Color: Black
Mounting Type: Fastener
Material: Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Type: Clip, P-Type
Width: 0.500" (12.70mm)
Panel Hole Size: 0.203" (5.16mm)
Opening Size: 0.125" (3.18mm)
Material Flammability Rating: UL94 V-2
Material Thickness: 0.050" (1.27mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CBL CLIP P-TYPE BLACK FASTENER, Packaging: Bulk, Color: Black, Mounting Type: Fastener, Material: Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Type: Clip, P-Type, Width: 0.500" (12.70mm), Panel Hole Size: 0.203" (5.16mm), Opening Size: 0.125" (3.18mm), Material Flammability Rating: UL94 V-2, Material Thickness: 0.050" (1.27mm).