T5D050010M4
T5D050010M4 HellermannTyton
T5D_Series_Dwg.pdf
Виробник: HellermannTyton
Description: CBL CLIP P-TYPE WHITE FASTENER
Packaging: Bulk
Color: White
Type: Clip, P-Type
Width: 0.500" (12.70mm)
Panel Hole Size: 0.203" (5.16mm)
Opening Size: 0.500" (12.70mm)
Material Flammability Rating: UL94 V-2
Material Thickness: 0.050" (1.27mm)
Написати відгук
Description: CBL CLIP P-TYPE WHITE FASTENER, Packaging: Bulk, Color: White, Mounting Type: Fastener, Material: Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Type: Clip, P-Type, Width: 0.500" (12.70mm), Panel Hole Size: 0.203" (5.16mm), Opening Size: 0.500" (12.70mm), Material Flammability Rating: UL94 V-2, Material Thickness: 0.050" (1.27mm).