T5D06250M4 HellermannTyton
Material_Guide_Bundling_Securing.pdf
Виробник: HellermannTyton
Description: CBL CLAMP P-TYPE BLACK FASTENER
Packaging: Bulk
Color: Black
Mounting Type: Fastener
Material: Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Type: Clamp, P-Type
Width: 0.500" (12.70mm)
Panel Hole Size: 0.203" (5.16mm)
Opening Size: 0.625" (15.88mm)
Material Flammability Rating: UL94 V-2
Material Thickness: 0.050" (1.27mm)
Написати відгук
Description: CBL CLAMP P-TYPE BLACK FASTENER, Packaging: Bulk, Color: Black, Mounting Type: Fastener, Material: Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Type: Clamp, P-Type, Width: 0.500" (12.70mm), Panel Hole Size: 0.203" (5.16mm), Opening Size: 0.625" (15.88mm), Material Flammability Rating: UL94 V-2, Material Thickness: 0.050" (1.27mm).