T62-1-50-0.16
T62-1-50-0.16 t-Global Technology
T62.pdf
Виробник: t-Global Technology
Description: THERM PAD 50MM DIA W/ADH BLACK
Packaging: Box
Color: Black
Material: Graphite
Shape: Round
Thickness: 0.0063" (0.160mm)
Type: Graphite-Pad, Sheet
Outline: 50.00mm Dia
Thermal Conductivity: 15W/m-K
Adhesive: Adhesive - One Side
Part Status: Active
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERM PAD 50MM DIA W/ADH BLACK, Packaging: Box, Color: Black, Material: Graphite, Shape: Round, Thickness: 0.0063" (0.160mm), Type: Graphite-Pad, Sheet, Outline: 50.00mm Dia, Thermal Conductivity: 15W/m-K, Adhesive: Adhesive - One Side, Part Status: Active.