T62-100-100-0.13
T62-100-100-0.13 t-Global Technology
T62_UK.pdf
Виробник: t-Global Technology
Description: THERM PAD 100MMX100MM BLACK
Packaging: Box
Color: Black
Material: Graphite
Shape: Square
Thickness: 0.0050" (0.127mm)
Type: Graphite-Pad, Sheet
Outline: 100.00mm x 100.00mm
Thermal Conductivity: 20W/m-K