T62-15-15-0.13
T62-15-15-0.13 t-Global Technology
T62.pdf
Виробник: t-Global Technology
Description: THERM PAD 15MMX15MM BLACK
Material: Graphite
Shape: Square
Thickness: 0.0050" (0.127mm)
Type: Graphite-Pad, Sheet
Outline: 15.00mm x 15.00mm
Thermal Conductivity: 20W/m-K