T62-150-150-0.13
T62-150-150-0.13 t-Global Technology
T62_UK.pdf
Виробник: t-Global Technology
Description: THERM PAD 150MMX150MM BLACK
Material: Graphite
Shape: Square
Thickness: 0.0050" (0.127mm)
Type: Graphite-Pad, Sheet
Outline: 150.00mm x 150.00mm
Thermal Conductivity: 20W/m-K