T62-2-100-100-0.2
T62-2-100-100-0.2 t-Global Technology
T62.pdf
Виробник: t-Global Technology
Description: THERM PAD 100MMX100MM W/ADH
Shape: Square
Thickness: 0.0080" (0.203mm)
Type: Graphite-Pad, Sheet
Outline: 100.00mm x 100.00mm
Thermal Conductivity: 5.0W/m-K