T62-2-150-150-0.2
T62-2-150-150-0.2 t-Global Technology
1168--Part-Numbers.pdf
Виробник: t-Global Technology
Description: THERM PAD 150MMX150MM W/ADH
Shape: Square
Thickness: 0.0080" (0.203mm)
Type: Graphite-Pad, Sheet
Outline: 150.00mm x 150.00mm
Thermal Conductivity: 5.0W/m-K