T62-2-310-310-0.2
T62-2-310-310-0.2 t-Global Technology
T62_UK.pdf
Виробник: t-Global Technology
Description: THERM PAD 310MMX310MM W/ADH
Material: Graphite
Shape: Square
Thickness: 0.0080" (0.203mm)
Type: Graphite-Pad, Sheet
Outline: 310.00mm x 310.00mm
Thermal Conductivity: 5.0W/m-K