T62-20-20-0.13
T62-20-20-0.13 t-Global Technology
T62.pdf
Виробник: t-Global Technology
Description: THERM PAD 20MMX20MM BLACK
Material: Graphite
Shape: Square
Thickness: 0.0050" (0.127mm)
Type: Graphite-Pad, Sheet
Outline: 20.00mm x 20.00mm
Thermal Conductivity: 20W/m-K