T62-30-30-0.13
T62-30-30-0.13 t-Global Technology
T62_UK.pdf
Виробник: t-Global Technology
Description: THERM PAD 30MMX30MM BLACK
Material: Graphite
Shape: Square
Thickness: 0.0050" (0.127mm)
Type: Graphite-Pad, Sheet
Outline: 30.00mm x 30.00mm
Thermal Conductivity: 20W/m-K