T62-40-40-0.13
T62-40-40-0.13 t-Global Technology
T62_UK.pdf
Виробник: t-Global Technology
Description: THERM PAD 40X40MM BLACK
Packaging: Box
Color: Black
Material: Graphite
Shape: Square
Thickness: 0.0050" (0.127mm)
Type: Graphite-Pad, Sheet
Outline: 40.00mm x 40.00mm
Thermal Conductivity: 20W/m-K
Part Status: Active
на замовлення 4273 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERM PAD 40X40MM BLACK, Packaging: Box, Color: Black, Material: Graphite, Shape: Square, Thickness: 0.0050" (0.127mm), Type: Graphite-Pad, Sheet, Outline: 40.00mm x 40.00mm, Thermal Conductivity: 20W/m-K, Part Status: Active.