T68-2A-120-90-0.08
T68-2A-120-90-0.08 t-Global Technology
T68_UK.pdf
Виробник: t-Global Technology
Description: THERM PAD 120MMX90MM W/ADH GRAY
Packaging: Box
Color: Gray
Material: Graphite
Shape: Rectangular
Thickness: 0.0031" (0.080mm)
Type: Graphite-Pad, Sheet
Outline: 120.00mm x 90.00mm
Thermal Conductivity: 5.0W/m-K