Продукція > T-GLOBAL TECHNOLOGY > T68APF-270-270-0.045
T68APF-270-270-0.045
T68APF-270-270-0.045 t-Global Technology
T68_UK.pdf
Виробник: t-Global Technology
Description: GRAPHITE HEAT SPREADER 270X270MM
Packaging: Bulk
Color: Black
Material: Graphite
Shape: Square
Thickness: 0.0018" (0.045mm)
Type: Graphite-Pad, Sheet
Usage: Multi
Outline: 270.00mm x 270.00mm
Thermal Conductivity: 5W/m-K
Adhesive: Adhesive - One Side
Backing, Carrier: Polyethylene-Terephthalate (PET)
Part Status: Active
на замовлення 51 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: GRAPHITE HEAT SPREADER 270X270MM, Packaging: Bulk, Color: Black, Material: Graphite, Shape: Square, Thickness: 0.0018" (0.045mm), Type: Graphite-Pad, Sheet, Usage: Multi, Outline: 270.00mm x 270.00mm, Thermal Conductivity: 5W/m-K, Adhesive: Adhesive - One Side, Backing, Carrier: Polyethylene-Terephthalate (PET), Part Status: Active.