T69-225-225-0.040 t-Global Technology
T69_GraphiteSheets.pdf
Виробник: t-Global Technology
Description: GRAPHITE 225X225X0.040MM WO/ADH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERM PAD 225MMX225MM GRAY, Packaging: Box, Color: Gray, Material: Graphite, Shape: Square, Thickness: 0.0016" (0.040mm), Type: Graphite-Pad, Sheet, Outline: 225.00mm x 225.00mm, Thermal Conductivity: 20W/m-K.
Інші пропозиції T69-225-225-0.040
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Box
Color: Gray
Material: Graphite
Shape: Square
Thickness: 0.0016" (0.040mm)
Type: Graphite-Pad, Sheet
Outline: 225.00mm x 225.00mm
Thermal Conductivity: 20W/m-K