T69-270-280-0.070
T69-270-280-0.070 t-Global Technology
T69_GraphiteSheets.pdf
Виробник: t-Global Technology
Description: THERM PAD 280MMX270MM GRAY
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERM PAD 280MMX270MM GRAY, Packaging: Box, Color: Gray, Material: Graphite, Shape: Rectangular, Thickness: 0.0028" (0.070mm), Type: Graphite-Pad, Sheet, Outline: 280.00mm x 270.00mm, Thermal Conductivity: 20W/m-K, Part Status: Obsolete.
Material: Graphite
Shape: Rectangular
Thickness: 0.0028" (0.070mm)
Type: Graphite-Pad, Sheet
Outline: 280.00mm x 270.00mm
Thermal Conductivity: 20W/m-K