T69-295-295-0.050
T69-295-295-0.050 t-Global Technology
T69-50.pdf
Виробник: t-Global Technology
Description: THERM PAD 295MMX295MM GRAY
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERM PAD 295MMX295MM GRAY, Packaging: Box, Color: Gray, Material: Graphite, Shape: Square, Thickness: 0.0020" (0.051mm), Type: Graphite-Pad, Sheet, Outline: 295.00mm x 295.00mm, Thermal Conductivity: 20W/m-K.
Shape: Square
Thickness: 0.0020" (0.051mm)
Type: Graphite-Pad, Sheet
Outline: 295.00mm x 295.00mm
Thermal Conductivity: 20W/m-K