T70HFL10S02
T70HFL10S02 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Виробник: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE GEN PURP 100V 70A D-55
Packaging: Bulk
Package / Case: D-55 T-Module
Mounting Type: Chassis Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 200 ns
Technology: Standard
Current - Average Rectified (Io): 70A
Supplier Device Package: D-55
Part Status: Obsolete
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 100 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE GEN PURP 100V 70A D-55, Packaging: Bulk, Package / Case: D-55 T-Module, Mounting Type: Chassis Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 200 ns, Technology: Standard, Current - Average Rectified (Io): 70A, Supplier Device Package: D-55, Part Status: Obsolete, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 100 V.