T7A12A3B2H5R
  • T7A12A3B2H5R
  • T7A12A3B2H5R
T7A12A3B2H5R CANAL ELECTRONIC
T7A12A3B2[WS2598B].pdf
Виробник: CANAL ELECTRONIC
Category: Toggle Switches
Description: Switch: toggle; Pos: 2; SPDT; ON-ON; 10A/250VAC; Leads: connectors
Type of switch: toggle
Number of positions: 2
Stable positions number: 2
Contacts configuration: SPDT
Switching method: ON-ON
AC contacts rating @R: 10A / 250V AC
Leads: connectors
Manufacturer series: T7
Kind of toggle: round
Knob height: 17mm
Max. contact resistance:: 20mΩ
Body dimensions: 28.9x14.4x18mm
Actuator material: brass
Min. insulation resistance: 200MΩ
Contact material: silver alloy
Test voltage: 1.5kV
Illumination: none
Panel cutout diameter: 12mm
Leads dimensions: 6.3x0.8mm
на замовлення 575 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Toggle Switches, Description: Switch: toggle; Pos: 2; SPDT; ON-ON; 10A/250VAC; Leads: connectors, Type of switch: toggle, Number of positions: 2, Stable positions number: 2, Contacts configuration: SPDT, Switching method: ON-ON, AC contacts rating @R: 10A / 250V AC, Leads: connectors, Manufacturer series: T7, Kind of toggle: round, Knob height: 17mm, Max. contact resistance:: 20mΩ, Body dimensions: 28.9x14.4x18mm, Actuator material: brass, Min. insulation resistance: 200MΩ, Contact material: silver alloy, Test voltage: 1.5kV, Illumination: none, Panel cutout diameter: 12mm, Leads dimensions: 6.3x0.8mm.