T7NS5D4-24,005
T7NS5D4-24,005 TE Connectivity
NG_DS_1308242_T7N_0411-117002.pdf
Виробник: TE Connectivity
General Purpose Relays Relay SPDT 10A 24VDC 1.6KOhm
Написати відгук