T81N5D312-12
T81N5D312-12 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_T81&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Description: RELAY TELECOM SPDT 1A 12V
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -30°C ~ 60°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: Telecom
Coil Current: 37.5 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver Palladium (AgPd), Gold (Au)
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 1 A
Switching Voltage: 125VAC, 60VDC - Max
Must Release Voltage: 0.6 VDC
Must Operate Voltage: 8.4 VDC
Operate Time: 5 ms
Release Time: 7 ms
Part Status: Last Time Buy
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY TELECOM SPDT 1A 12V, Packaging: Tube, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -30°C ~ 60°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: Telecom, Coil Current: 37.5 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Palladium (AgPd), Gold (Au), Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 1 A, Switching Voltage: 125VAC, 60VDC - Max, Must Release Voltage: 0.6 VDC, Must Operate Voltage: 8.4 VDC, Operate Time: 5 ms, Release Time: 7 ms, Part Status: Last Time Buy.
Інші пропозиції T81N5D312-12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T81N5D312-12 T81N5D312-12 Виробник : TE Connectivity / P&B NG_DS_1308242_T81_0411-1234912.pdf General Purpose Relays SPDT STD COIL 12VDC