T86D106K025ESAS Vishay Sprague
T86.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP TANT 10UF 10% 25V 2917
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Fail Safe with Built-in Fuse, High Reliability
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: COTS
ESR (Equivalent Series Resistance): 1Ohm
Manufacturer Size Code: D
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 25 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 10UF 10% 25V 2917, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Fail Safe with Built-in Fuse, High Reliability, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: COTS, ESR (Equivalent Series Resistance): 1Ohm, Manufacturer Size Code: D, Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 25 V.