T8RN6D100Q
T8RN6D100Q Banner Engineering
67584.pdf
Виробник: Banner Engineering
Photoelectric Sensors T8 Series: Diffuse; Range: 100 mm; Input: 10-30 V dc; Output: NPN Dark Operate; 150 mm (6 in) M8 Pigtail QD
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук