T8RN6D50Q
T8RN6D50Q Banner Engineering
67584-3107979.pdf
Виробник: Banner Engineering
Banner Engineering T8 Series: Diffuse; Range: 50 mm; Input: 10-30 V dc; Output: NPN Dark Operate; 150 mm (6 in) M8 Pigtail QD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук