T910Y-200R
T910Y-200R SR PASSIVES
RKT-3296.pdf
Виробник: SR PASSIVES
Category: 3/8 inch multiturn THT trimmers
Description: Potentiometer: mounting; multiturn; 200Ω; 500mW; 3296Y; -55÷125°C
Resistance: 200Ω
Power: 0.5W
Temperature coefficient: 200ppm/°C
Kind of potentiometer: multiturn
Type of potentiometer: mounting
Operating temperature: -55...125°C
Potentiometer standard - inch: 3/8"
Manufacturer series: 3296Y
на замовлення 406 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: 3/8 inch multiturn THT trimmers, Description: Potentiometer: mounting; multiturn; 200Ω; 500mW; 3296Y; -55÷125°C, Resistance: 200Ω, Power: 0.5W, Temperature coefficient: 200ppm/°C, Kind of potentiometer: multiturn, Type of potentiometer: mounting, Operating temperature: -55...125°C, Potentiometer standard - inch: 3/8", Manufacturer series: 3296Y.