Продукція > T92 > T92P7F2224001
T92P7F2224001
Виробник:
на замовлення 208 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис T92P7F2224001
Description: RELAY GEN PURP, Packaging: Bulk, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 24VAC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Termination Style: Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Relay Type: General Purpose, Coil Current: 655.7 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO), Contact Form: DPST-NO (2 Form A), Contact Rating (Current): 40 A, Switching Voltage: 600VAC - Max, Must Release Voltage: 24 VAC, Must Operate Voltage: 192 VAC, Operate Time: 25 ms, Release Time: 25 ms.
Інші пропозиції T92P7F2224001
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T92P7F22-240-01 Виробник : POTTER&BRUMFIELD 99+ R4-4
на замовлення 206 шт:
T92P7F22-240-01 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays Description: RELAY GEN PURP
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 24VAC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Termination Style: Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 655.7 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Contact Form: DPST-NO (2 Form A)
Contact Rating (Current): 40 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Must Release Voltage: 24 VAC
Must Operate Voltage: 192 VAC