T92S7D12-18
T92S7D12-18 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_T92&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 30A 18V
на замовлення 246 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
General Purpose Relays DPST 30A 18VDC SEAL PWR PCB/PNL MNT RLY.
Інші пропозиції T92S7D12-18
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T92S7D12-18 T92S7D12-18 Виробник : TE Connectivity / P&B ENG_DS_1308242_T92_0421-1021957.pdf General Purpose Relays DPST 30A 18VDC SEAL PWR PCB/PNL MNT RLY