T92S7D22-22
T92S7D22-22 TE Connectivity / P&B
ENG_DS_1308242_T92_A2.pdf
Виробник: TE Connectivity / P&B
General Purpose Relays DPST 30A 22VDC SEAL PWR PCB/PNL MNT RLY
на замовлення 203 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T92S7D22-22 T92S7D22-22 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_T92&DocType=DS&DocLang=English Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 30A 22V