Продукція > VISHAY SPRAGUE > T97D226K063F8HSB
T97D226K063F8HSB
T97D226K063F8HSB Vishay Sprague
t97.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP TANT 22UF 10% 63V 2917
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: High Reliability
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.299" L x 0.173" W (7.60mm x 4.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Ratings: COTS
ESR (Equivalent Series Resistance): 250mOhm
Manufacturer Size Code: D
Height - Seated (Max): 0.138" (3.50mm)
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 63 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 22UF 10% 63V 2917, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: High Reliability, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.299" L x 0.173" W (7.60mm x 4.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Ratings: COTS, ESR (Equivalent Series Resistance): 250mOhm, Manufacturer Size Code: D, Height - Seated (Max): 0.138" (3.50mm), Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 63 V.