Продукція > VISHAY SPRAGUE > T97D476M050N8TSC
T97D476M050N8TSC
T97D476M050N8TSC Vishay Sprague
t97.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP TANT 47UF 20% 50V 2917
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: High Reliability
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.299" L x 0.173" W (7.60mm x 4.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Ratings: COTS
Manufacturer Size Code: D
Height - Seated (Max): 0.138" (3.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 50 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 47UF 20% 50V 2917, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: High Reliability, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.299" L x 0.173" W (7.60mm x 4.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Ratings: COTS, Manufacturer Size Code: D, Height - Seated (Max): 0.138" (3.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 50 V.