Продукція > SCHURTER INC. > TA45-ABDBL060C0-AZM03
TA45-ABDBL060C0-AZM03 Schurter Inc.
typ_TA45-2R.pdf
Виробник: Schurter Inc.
Description: CIR BRKR THRM 6A 240VAC 60VDC
на замовлення 13 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук