Продукція > SCHURTER INC. > TA45-ABFBS035C0-AZM13
TA45-ABFBS035C0-AZM13 SCHURTER Inc.
typ_TA45_2_pole_Rocker.pdf
Виробник: SCHURTER Inc.
Description: TA45-2R SERIES CIRCUIT BREAKER
Packaging: Box
Current Rating (Amps): 3.5A
Mounting Type: Panel Mount, Snap-In
Illumination: None
Actuator Type: Rocker
Approval Agency: CSA C22.2 No 235, IEC60934, GB17701, UL1077
Breaker Type: Thermal
Voltage Rating - AC: 240 V
Voltage Rating - DC: 60 V
Number of Poles: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TA45-2R SERIES CIRCUIT BREAKER, Packaging: Box, Current Rating (Amps): 3.5A, Mounting Type: Panel Mount, Snap-In, Illumination: None, Actuator Type: Rocker, Approval Agency: CSA C22.2 No 235, IEC60934, GB17701, UL1077, Breaker Type: Thermal, Voltage Rating - AC: 240 V, Voltage Rating - DC: 60 V, Number of Poles: 2.