TAAB226M016G KYOCERA AVX
TAA_Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 22UF 20% 16V AXIAL
Tolerance: ±20%
Features: Wet Tantalum
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.193" Dia x 0.472" L (4.90mm x 12.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hermetically Sealed
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.6Ohm
Manufacturer Size Code: B
Part Status: Obsolete
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 16 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 22UF 20% 16V AXIAL, Tolerance: ±20%, Features: Wet Tantalum, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.193" Dia x 0.472" L (4.90mm x 12.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hermetically Sealed, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.6Ohm, Manufacturer Size Code: B, Part Status: Obsolete, Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 16 V.