TAAC107M010G KYOCERA AVX
TAA_Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 100UF 20% 10V AXIAL
Tolerance: ±20%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.295" Dia x 0.681" L (7.50mm x 17.30mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hermetically Sealed
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 1Ohm
Manufacturer Size Code: C
Part Status: Obsolete
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 10 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 100UF 20% 10V AXIAL, Tolerance: ±20%, Features: Wet Tantalum, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.295" Dia x 0.681" L (7.50mm x 17.30mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hermetically Sealed, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 1Ohm, Manufacturer Size Code: C, Part Status: Obsolete, Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 10 V.