TAC226K020P06 Cornell Dubilier Electronics (CDE)
TAC.pdf
Виробник: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Description: CAP TANT 22UF 10% 20V AXIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.180" Dia x 0.420" L (4.57mm x 10.67mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code: 6
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 20 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 22UF 10% 20V AXIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.180" Dia x 0.420" L (4.57mm x 10.67mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Manufacturer Size Code: 6, Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 20 V.