TAC685K015P02
TAC685K015P02 Cornell Dubilier Electronics (CDE)
TAC.pdf
Виробник: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Description: CAP TANT 6.8UF 10% 15V AXIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.110" Dia x 0.290" L (2.79mm x 7.37mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code: 2
Capacitance: 6.8 µF
Voltage - Rated: 15 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 6.8UF 10% 15V AXIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.110" Dia x 0.290" L (2.79mm x 7.37mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Manufacturer Size Code: 2, Capacitance: 6.8 µF, Voltage - Rated: 15 V.