TACA107M003XTA
TACA107M003XTA AVX Corporation
TAC.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 100UF 3V 20% 1206
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 3V 100uF 20%.
Інші пропозиції TACA107M003XTA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TACA107M003XTA TACA107M003XTA Виробник : AVX tac-776418.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 3V 100uF 20%